צרו קשר

  ּ

  בדיקת פוליגרף

  בדיקת פוליגרף מיושמת כיום למגוון רחב של צרכים ומטרות ומעניקה לרבים את האפשרות לחשוף את האמת בצורה המדויקת ככל הניתן. הסיבות לביצוע הבדיקה יכולות להיות שונות, אך בסופו של דבר המטרה שלהן היא בביטוי האמת באופן מוחלט. הבטיחו את חשיפתה של האמת וצרו קשר עם מכון הפוליגרף S.K.Y. המכון מנוהל על ידי עו"ד מנחם מעיין, בודק פוליגרף מוסמך אשר בעל ניסיון של כ- 30 שנה בתחום החקירות הפרטיות בארץ ובחו"ל.

  בדיקת פוליגרף – דברים שכדאי לדעת

  בדיקות הפוליגרף הינן חיוניות בעבור אנשים וארגונים מסוגים שונים, זאת לרבות בתי המשפט וחברות הביטוח השונות. להלן מספר נקודות חשובות בנוגע לבדיקות הללו שכדאי יהיה להכיר:

  • אחוזי הדיוק של בדיקת פוליגרף נעים בין 90%-95%. בדיקה זו למעשה מהווה כיום את הדרך היעילה והשכיחה ביותר לגילוי שקר, ובשעה שהיא מתבצעת בצורה הנכונה והמקצועית, התוצאות הינן בעלות מהימנות גבוהה מאוד.
  • חשוב לציין כי לא ניתן יהיה לכפות על אדם לעבור בדיקת פוליגרף. הבדיקה תיערך אך ורק לאחר קבלה של הסכמה מפורשת ובכתב של הנבדק כי הוא מוכן להיבדק מרצונו החופשי והמלא.
  • בדיונים של בתי המשפט האזרחיים והרבניים, בתי דין לעבודה ובוררויות למיניהן ניתן יהיה להיעזר בבדיקת הפוליגרף בשעה שהיא מתבצעת בהסכמתם של שני הצדדים.
  • חברות ביטוח ושמאים גם הם נוטים להיעזר בבדיקות פוליגרף במצבים בהם אין שום דרך להוכיח את קיום הנזק ואת היקפו.
  • ניתן יהיה להיעזר בבדיקות הפוליגרף גם למיון עובדים בטרם העסקה, לבדיקות מהימנות תקופתיות ואף בעת בירורים בנושאי זיופים ועבירות הונאה.

  בדיקת פוליגרף בעזרת ציוד מתקדם ואיכותי

  בשעה שאתם בוחרים מכון פוליגרף, חשוב יהיה לוודא כי הוא עושה שימוש במכשור האיכותי והמתקדם ביותר בתחום, זה שיוכל לסייע בהשגת התוצאות האמינות והמדויקות מכל. מכון S.K.Y מקפיד על שימוש במכשור האיכותי של חברת AXCITON האמריקאית, שהיא החברה המובילה כיום בעולם בייצור מכשירי פוליגרף ממוחשב, מערכות תומכות וציוד נילווה למכשירים הללו.

  בדיקת פוליגרף לעובד חדש במכון S.K.Y

  בדיקת פוליגרף היא אחת הבדיקות הנדרשות, ואחד התנאים לקבלה במקומות עבודה רבים. עם המקומות הללו ניתן למנות חברות ממשלתיות, בנקים וחברות פיננסיות המעוניינות לבחון את המהימנות של הנבדקים בסוגיות שונות. סקאי מכון לפוליגרף בע"מ מתמחה בביצוע בדיקות פוליגרף על פי דרישה ובאיכות הגבוהה ביותר. בשורות להלן נעסוק בדרישה לבדיקות פוליגרף, וכן בסוגיות החוקיות שלה וההתאמה שלה למגוון דרישות..

  בדיקת פוליגרף – מה זה בעצם ?

  בדיקת פוליגרף מתבצעת באמצעות מכשור, שרבים מכירים אותו בשם הגנרי שלו "מכונת אמת". בדיקת הפוליגרף אמורה לבחון את מידת המהימנות של הנבדק, באמצעות שאילת שאלות ובחינת התשובות של הנבדק. נקודת המוצא של בדיקות הפוליגרף היא שכאשר אדם אומר דבר שאיננו אמת מתרחשים שינויים פיזיולוגיים שונים בגוף, כמו גם תהליכים שהנשאל איננו יכול לשלוט בהם. בדיקת פוליגרף בודקת, לפיכך, מגוון תגובות פיזיולוגיות המתרחשות במקביל כאשר הנשאל, המחובר למכשיר הפוליגרף, עונה לשאלות שונות שהוזמנו מראש על ידי מזמיני הבדיקה. השינויים המתרחשים, חלקם או כולם, בעת שאדם איננו אומר אמת, הם שינויים בלחץ הדם, שינויים בקצב הנשימה, הגדלת הדופק וכן הגדלת המוליכות של העור – תופעה מוכרת, אשר ידוע שהיא מתרחשת בזמן מתח או לחץ. מדידה של כל השינויים הללו בעת שהנבדק משיב תשובה קצרה לשאלה ממוקדת, יכולה להוות אינדיקציה לאי אמירת אמת. למרות האמור לעיל, בדיקת פוליגרף איננה מהווה ראיה קבילה במשפט ויכולה להיות, לפיכך, רק בבחינת ראיה המסייעת להפריך או לאשש את גרסת התביעה או ההגנה במשפט.

  באילו מצבים יכולה בדיקת פוליגרף לסייע ?

  למרות שכראיה משפטית בדיקת פוליגרף איננה קבילה בהליך הפלילי, הרי שמבחינת גופים רבים, הבדיקה הזאת מהווה אינדיקציה למהימנות של עובד או עמית. מוסדות פיננסיים ומקומות עבודה שונים נוהגים לשלוח עובדים או מועמדים לעבודה לבדיקות פוליגרף, בכפוף להסכמה מצידם. זאת, במטרה לעמוד אל נכון על אופי הנבדק ועל מידת המהימנות שלו בענייני כספים, שמירה על סודות מקצועיים ועוד. אם יש לכם עניין בביצוע בדיקות פוליגרף מהימנות, אתם במקום הנכון. צרו קשר כעת ונחזור אליכם בהקדם להמשך התהליך.

  בדיקת פוליגרף לעובד הינה חיונית בעבור עסקים רבים. זאת לאור העובדה כי יכולה לעזור למעסיק לוודא את אמינותו של כל עובד, בין אם בטרם העסקתו בשלב המיונים ובין אם בשעה שמבקש לאמת את אמינותו של עובד בבדיקות תקופתיות או כשעולים חשדות למעילה או חוסר נאמנות. לעריכתו של מבדק אמינות אפקטיבי זה לעובדים שלכם, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם מכון הפוליגרף  S.K.Y אשר מנוהל על ידי עו"ד מנחם מעיין. המכון  בעל סניפים בירושלים, נתניה ורמת גן ומספק שירותי בדיקות פוליגרף ממוחשבות במשרדיו בכל חלקי הארץ.

  מתי עורכים בדיקת פוליגרף לעובד?

  כאמור, בדיקות הפוליגרף הינן חשובות בעבור אנשים רבים ויכולתן לחשוף את האמת הופכת אותן לבחירה פופולרית במיוחד בקרב ארגונים מסוגים שונים. חשוב לציין כי קיימים שלושה מקרים שונים בהם נהוג לערוך בדיקת פוליגרף לעובד:

  • טרם העסקתו – עוד בשלב המיונים ולפני תחילת העסקתו של אדם, חשוב יהיה להבטיח את רמת אמינותו, זאת על מנת להיות בטוחים כי אכן מדובר באדם אמין עליו ניתן יהיה לסמוך גם בהמשך הדרך.
  • בדיקות פוליגרף תקופתיות – בדיקות תקופתיות אלו נפוצות בחברות רבות, בין אם לפני קידום בעבודה או לשם בדיקת האמינות של העובדים באופן אפקטיבי אחת לתקופה.
  • חשד במעילה של עובד – במידה ואתם חושדים באמינותו ונאמנותו של עובד מסוים, הרי שאחת הדרכים היעילות ביותר לרדת לגופו של עניין תהיה בעריכתו של מבדק אמינות הכולל בדיקת פוליגרף לעובד.

  בוחרים בתוצאות האמינות ביותר

  אין ספק כי בשעה שעורכים את בדיקות הפוליגרף, המטרה היא לספק את התוצאות האמינות והמדויקות ביותר אשר יצליחו לחשוף את האמת במלואה. על מנת להבטיח את התוצאות הללו, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם מכון S.K.Y והצוות המקצועי שלנו ירכיב בעבורכם את הבדיקה המקצועית ביותר. אנו מקפידים על שימוש במכשור ובציות המתקדם והאמין ביותר, זאת על מנת לספק בעבורכם את המענה המדויק ביותר לכל שאלה. כך שבעזרת הפענוח המקצועי של הבוחנים שלנו, ניתן יהיה לאשש את אמינותו של אדם.

  שירותיו של מכון הפוליגרף S.K.Y כוללים מתן מענה מדויק לצרכים שונים, זאת לרבות ביצוע של בדיקת פוליגרף לעובד חדש. שירות זה הינו חיוני בעבור אנשים וארגונים רבים, זאת מתוך ניסיון מדויק בווידוא אמינותם של עובדים חדשים בכל ארגון המעוניין בשירות זה. הצוות המקצועי של המכון עושה את כל הניתן על מנת שלסייע לכם בחשיפתה של האמת על מנת שתוכלו ליהנות מעבודתם שמקצועית של עובדים אמינים אותם אתם מעוניינים לצרף לארגון שלכם.

  בדיקת פוליגרף לעובד חדש – דברים שכדאי לדעת

  רגע לפני שאתם בוחרים להעסיק עובד חדש, וודאו כי עומד מולכם איש מקצוע אמין בו אתם יכולים לבטוח גם בהמשך הדרך. תפקידים מסווגים או כאלו אשר בעלי אופי רגיש יהיו אלו אשר לרוב ידרשו מעבר של בדיקת פוליגרף, בדיקה חשובה זו תאפשר לכם להבטיח את העובדה כי אתם עומדים להעסיק מועמד ראוי, אמין וישר.

  חשיבותה של בדיקה זו הינה רבה ומהווה ללא ספק כצעד מניעתי חשוב אשר שומר על האינטרסים שלכם ומעניק רק לאנשים אמינים הנאמנים לבית העסק שלכם לקחת חלק בעבודה בו. וודאו כי אתם פונים אל מכון פוליגרף מקצועי אשר ישלים את הבדיקה בצודה מדויקת ויפענח את תוצאותיה באופן המיומן והאמין ביותר. בדיקת פוליגרף לעובד חדש תכלול שאלות שונות הנוגעות בנושאים שונים, זאת לרבות מעורבות בגניבה משמעותית, ביצוע של עבירה פלילית חמורה, שימוש בסמים קלים או קשים, מעורבות בהימורים, מרמה של מעסיק קודם ואף התאמתו של המועמד להגדרות התפקיד החדש.

  אמינות ומקצועיות מעל הכל

  מכון S.K.Y אשר מנוהל על ידי עו"ד מנחם מעיין, הינו מכון פוליגרף מקצועי אשר מעניק את שירותיו למגוון רחב של לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. המכון ומנהלו הינם חברים באיגוד בודקי הפוליגרף בישראל ויעשו את כל האפשרי על מנת להבטיח לכם את התוצאות האמינות והמדויקות ביותר בעבוד כל אדם אשר את אמינותו אתם מעוניינים לבחון.

  בדיקת פוליגרף לעובד היא בדיקה שמטרתה לוודא, תוך הסתייעות באמצעי האיכותי ביותר הקיים כיום, שהעובד שנבדק באמצעות הפוליגרף הוא העובד האיכותי ביותר שניתן לגייס. לחילופין, במקרים שבהם קיים חשש שהמעביד מעוניין לאשש או להפריך שעובד מעורב בפעולה המזיקה לעסק, בדיקת הפוליגרף אמורה לעשות את העבודה. סקאי מכון לפוליגרף בע"מ מתמחה בביצוע בדיקות פוליגרף איכותיות, שהתוצאות שלהן הן ברמת מהימנות גבוהה ומסייעות למזמין להסיק את המסקנה הנכונה.

  בדיקת פוליגרף לעובדים והמשמעויות שלה:

  בדיקת פוליגרף לעובד ובכלל, היא בדיקה שהמטרה שלה היא לבדוק אם התשובות שנתן הנבדק לשאלות שנשאל הן תשובות אמיתיות, או שיש סבירות גבוהה שהן אינן אמת. המשמעות של בדיקה מהסוג הזה שעובד מתבקש לבצע, היא מלכתחילה בעייתית עבור העובד. מצד אחד, עצם הבקשה לבצע בדיקה מטילה ללא ספק דופי, אם לא בעובד עצמו אז לכל הפחות ביחס של המעביד ובמידת האמון שהוא רוחש לעובד. מצד שני, אם העובד פועל על פי הזכות החוקית שלו ומסרב לבדיקה, החששות האלה עלולים רק להתעצם. לכן, מעביד המעוניין לבצע בדיקת פוליגרף לעובד צריך לתכנן את המהלך בזהירות, במטרה לגרום לעובד אחד או יותר שהנהלת העסק מעוניינת לבחון, לבצע את הבדיקה. באשר לבדיקה עצמה – בדיקת הפוליגרף חייבת להיות מתוכננת ולהוביל את העובד למתן תשובות חד משמעיות וקצרות, לשאלות חד משמעיות. ככל שהשאלה ארוכה ומורכבת, לא מתאפשר לדעת איזה חלק ממנה איננו אמת. בדיוק מהסיבה הזאת, חשוב לתכנן את הבדיקה בצורה מקצועית ולשאול שאלות ממוקדות וקצרות.

  מתי חשוב לבצע בדיקת פוליגרף לעובדים:

  בדיקת פוליגרף לעובד מהווה מזה זמן אחד מתנאי הקבלה במקומות עבודה המייחסים חשיבות לאמינות ולאמירת אמת במלואה. ואולם יש מקומות עבודה הנזקקים מעת לעת לביצוע בדיקות כאלה, הן במטרה לבדוק את מידת האחריות של עובדים לבעיות פיננסיות או אחרות בעסק והן במטרה לבדוק את האמינות של עובדים לפני שהם מקבלים תפקידים משמעותיים. אם יש לכם עניין בביצוע בדיקות פוליגרף לעובד, אתם במקום הנכון. צרו עמנו קשר כעת ואנו נשמח לבצע עבורכם את הבדיקות הללו.

  כיום ישנם לא מעט ארגונים אשר מבצעים בדיקת פוליגרף בעבודה בכדי לאמת את אמינותם של עובדיהם במצבים שונים. בדיקות אלו נדרשות בעבור רבים ועל מנת להבטיח את קבלת התשובות המדויקות ביותר במהלך הבדיקות, וודאו כי אתם בוחרים לפנות אל מכון פוליגרף מקצועי ומיומן אשר בעל ניסיון עשיר בתחום. מכון S.K.Y לדוגמא, הינו בעל ניסיון נרחב בתחום עוד משנת 1996 ומעניק את שירותיו בעבור חברות וארגונים שונים אשר רוצים להיות בטוחים כי הצוות המקצועי שלהם שומר על אמינותו לארגון.

  בדיקת פוליגרף בעבודה – אילו שאלות נשאלות במהלכה?

  בדיקת פוליגרף בעבודה נועדה לבחון את רמת אמינותו של הנשאל והיא תכלול שאלות שונות במגוון של תחומים. את השאלות הללו ניתן יהיה לסווג לתחומים הבאים:

  • השאלות הראשונות במהלך הבדיקה יהיו שאלות הביקורת. הודות לשאלות אלו ניתן יהיה לפענח את תוצאות הבדיקה תוך כדי התייחסות למדדים פיזיולוגיים שונים שאינם נשלטים, כמו לחץ דם, הזעה, ודופק. שאלות אלו יכללו לרוב את שמו הפרטי, הכתובת שלו, מצבו המשפחתי ושאלות נוספות שאינן קשורות למשרה שלו.
  • השאלות הבאות יהיו אלו אשר מתייחסות לעברו הפלילי של העובד, שאלות אלו נפוצות מאוד וכמעט כל ארגון יבקש מהעובדים שלו או מהעובדים לעתיד לענות בכנות על שאלות אלה.
  • הסוג השלישי של השאלות יהיה קשור לתעסוקתו של האדם, הן בעבר, בהווה ובעתיד. שאלות אלו יכולות להיות בנוגע לגניבה במקום תעבודה קודם.
  • סוג השאלות הרביעי מתייחס לאבטחת מידע ואמינות. שאלות אלו עשויות לגעת גם בנושאים רגישים מאוד ונועדו לזהות את אמינותו של האדם בנושאים הרלוונטיים לעבודתו ולתפקידו.

   בדיקות פוליגרף מהימנות עובדים

  מכון S.K.Y המיומן והמקצועי מעניק את שירותיו למגוון רחב של חברות וארגונים שונים, בכך מסייע לרבים להבטיח את העובדה כי האנשים אשר אתם עתידים להעסיק בארגון שלכם יהיו אמינים ונאמנים לכם. לקבלת פרטים נוספים בנושא, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם מכון הפוליגרף  כבר היום.

  בדיקת פוליגרף בעבודה היא בדיקה של מהימנות עובד, או מעורבות שלו או העדר המעורבות, אם מתעורר החשד לביצוע מעשים פליליים במקום העבודה. בנוסף, מקומות עבודה מזמינים מועמדים חדשים לבדיקות פוליגרף בדרך לקבלה לעבודה. המומחים ואנשי המקצוע המיומנים של סקאי מכון לפוליגרף בע"מ מתמחים בביצוע בדיקות פוליגרף, לבחינת עובדים במצבים שונים במקום העבודה.

  כיצד מתבצעת בדיקת פוליגרף בעבודה?

  נקודת המוצא של בדיקת הפוליגרף היא שכאשר אדם איננו דובר אמת, מתרחשות בגוף שלו כמה וכמה תגובות בלתי רצוניות. זאת, בלי כל קשר ליכולת שלו להסתיר את הסימנים הללו באמצעות הבעת פנים או מחוות גופניות מתאימות. עם השינויים הבלתי רצוניים המתרחשים ניתן למנות עלייה פתאומית בלחץ הדם וכן בדופק, שינויים בקצב הנשימה ושינויים במוליכות החשמלית של העור, אשר ניתן למדוד אותם בקלות בקצות האצבעות של הגפיים באמצעות מכשור מתאים. במהלך הבדיקה נשאל הנבדק שאלות, כאשר הבודק בוחן את התגובה הפיזיולוגית של הנבדק בעת מתן התשובה. בתחילה נשאלות שאלות ביקורת, שהתשובות עליהן ברורות כדי לנטר את עוצמת התגובות, שהן משתנות בין נבדק אחד לאחר. בהמשך נשאלות השאלות שהוזמנו על ידי המעסיקים, בעצה אחת עם מתכנני ומבצעי הבדיקה. השאלות מכוונות לקבלת תשובה חד משמעית ("כן" או "לא", "ראיתי" או "לא ראיתי" וכדומה). ככל שהתשובה של הנבדק לא מעוררת תגובות משמעותיות, המסקנה היא שהיא נכונה. כשהתגובה של הנבדק בכל הפרמטרים שהוזכרו היא משמעותית, המסקנה היא שהתשובה שקרית, או לכל הפחות איננה אמת מוחלטת.

  מתי חשוב לבצע פוליגרף בעבודה ?

  מקומות עבודה המפקידים בידי העובד מידע רגיש, עשויים לדרוש מעת לעת מהעובדים שלהם לבצע בדיקת פוליגרף בעבודה. נקודת המוצא היא שמי שאין לו מה להסתיר, לא אמור להירתע מבדיקות כאלה. במקרים של חשד לפלילים, יכול מקום העבודה להמליץ בפני עובדים לבצע בדיקת פוליגרף. עם זאת, חשוב להדגיש שאי אפשר לכפות על עובד לבצע בדיקה כזאת ואין לראות בסירוב שלו הודאה באשמה או הפללה עצמית. בדיקת פוליגרף איננה חוזה הכל, אבל בהחלט יכולה לסייע ולתת כיוון מהימן ומדוייק.

  מתי נרצה לבצע בדיקת פוליגרף בעבודה?

  במידה ועולים חשדות בעובדים עכשווים לגבי מהימנותם, זיוף מסמכים, גניבת כספים ועוד. כמו כן לעיתים נרצה לערוך בדיקת פוליגרף למועמד לעבודה.

  איך עורכים בדיקת פוליגרף לעובד?

  בדיקת פוליגרף צריכה להתבצע על ידי מכון מוסמך ומורשה המומחה בתחום הפוליגרף והחקירות. תוצאות הבדיקה מבוססות בין היתר על שינויים בדופק ופעילות הלב, קצב הנשימה, הפרשת זיעה ועוד.

  למה לבחור במכון פוליגרף S.K.Y?

  מכון S.K.Y מנוהל על ידי עו"ד מנחם מעיין שהוא בודק מוסמך בעל ניסיון רב בתחום של הפוליגרף והחקירות. המכון משתמש בציוד ובטכנולוגיה המתקדמת בעולם לבדיקות פוליגרף.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ