צרו קשר
ּ

בדיקת פוליגרף

בדיקת פוליגרף מיושמת כיום למגוון רחב של צרכים ומטרות ומעניקה לרבים את האפשרות לחשוף את האמת בצורה המדויקת ככל הניתן. הסיבות לביצוע הבדיקה יכולות להיות שונות, אך בסופו של דבר המטרה שלהן היא בביטוי האמת באופן מוחלט. הבטיחו את חשיפתה של האמת וצרו קשר עם מכון הפוליגרף S.K.Y. המכון מנוהל על ידי עו"ד מנחם מעיין, בודק פוליגרף מוסמך אשר בעל ניסיון של כ- 30 שנה בתחום החקירות הפרטיות בארץ ובחו"ל.

בדיקת פוליגרף – דברים שכדאי לדעת

בדיקות הפוליגרף הינן חיוניות בעבור אנשים וארגונים מסוגים שונים, זאת לרבות בתי המשפט וחברות הביטוח השונות. להלן מספר נקודות חשובות בנוגע לבדיקות הללו שכדאי יהיה להכיר:

 • אחוזי הדיוק של בדיקת פוליגרף נעים בין 90%-95%. בדיקה זו למעשה מהווה כיום את הדרך היעילה והשכיחה ביותר לגילוי שקר, ובשעה שהיא מתבצעת בצורה הנכונה והמקצועית, התוצאות הינן בעלות מהימנות גבוהה מאוד.
 • חשוב לציין כי לא ניתן יהיה לכפות על אדם לעבור בדיקת פוליגרף. הבדיקה תיערך אך ורק לאחר קבלה של הסכמה מפורשת ובכתב של הנבדק כי הוא מוכן להיבדק מרצונו החופשי והמלא.
 • בדיונים של בתי המשפט האזרחיים והרבניים, בתי דין לעבודה ובוררויות למיניהן ניתן יהיה להיעזר בבדיקת הפוליגרף בשעה שהיא מתבצעת בהסכמתם של שני הצדדים.
 • חברות ביטוח ושמאים גם הם נוטים להיעזר בבדיקות פוליגרף במצבים בהם אין שום דרך להוכיח את קיום הנזק ואת היקפו.
 • ניתן יהיה להיעזר בבדיקות הפוליגרף גם למיון עובדים בטרם העסקה, לבדיקות מהימנות תקופתיות ואף בעת בירורים בנושאי זיופים ועבירות הונאה.

בדיקת פוליגרף בעזרת ציוד מתקדם ואיכותי

בשעה שאתם בוחרים מכון פוליגרף, חשוב יהיה לוודא כי הוא עושה שימוש במכשור האיכותי והמתקדם ביותר בתחום, זה שיוכל לסייע בהשגת התוצאות האמינות והמדויקות מכל. מכון S.K.Y מקפיד על שימוש במכשור האיכותי של חברת AXCITON האמריקאית, שהיא החברה המובילה כיום בעולם בייצור מכשירי פוליגרף ממוחשב, מערכות תומכות וציוד נילווה למכשירים הללו.

בדיקת פוליגרף לעובד חדש במכון S.K.Y

בדיקת פוליגרף לעובד

בדיקת פוליגרף לעובד הינה חיונית בעבור עסקים רבים. זאת לאור העובדה כי יכולה לעזור למעסיק לוודא את אמינותו של כל עובד, בין אם בטרם העסקתו בשלב המיונים ובין אם בשעה שמבקש לאמת את אמינותו של עובד בבדיקות תקופתיות או כשעולים חשדות למעילה או חוסר נאמנות. לעריכתו של מבדק אמינות אפקטיבי זה לעובדים שלכם, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם מכון הפוליגרף  S.K.Y אשר מנוהל על ידי עו"ד מנחם מעיין. המכון  בעל סניפים בירושלים, נתניה ורמת גן ומספק שירותי בדיקות פוליגרף ממוחשבות במשרדיו בכל חלקי הארץ.

מתי עורכים בדיקת פוליגרף לעובד?

כאמור, בדיקות הפוליגרף הינן חשובות בעבור אנשים רבים ויכולתן לחשוף את האמת הופכת אותן לבחירה פופולרית במיוחד בקרב ארגונים מסוגים שונים. חשוב לציין כי קיימים שלושה מקרים שונים בהם נהוג לערוך בדיקת פוליגרף לעובד:

 • טרם העסקתו – עוד בשלב המיונים ולפני תחילת העסקתו של אדם, חשוב יהיה להבטיח את רמת אמינותו, זאת על מנת להיות בטוחים כי אכן מדובר באדם אמין עליו ניתן יהיה לסמוך גם בהמשך הדרך.
 • בדיקות פוליגרף תקופתיות – בדיקות תקופתיות אלו נפוצות בחברות רבות, בין אם לפני קידום בעבודה או לשם בדיקת האמינות של העובדים באופן אפקטיבי אחת לתקופה.
 • חשד במעילה של עובד – במידה ואתם חושדים באמינותו ונאמנותו של עובד מסוים, הרי שאחת הדרכים היעילות ביותר לרדת לגופו של עניין תהיה בעריכתו של מבדק אמינות הכולל בדיקת פוליגרף לעובד.

בוחרים בתוצאות האמינות ביותר

אין ספק כי בשעה שעורכים את בדיקות הפוליגרף, המטרה היא לספק את התוצאות האמינות והמדויקות ביותר אשר יצליחו לחשוף את האמת במלואה. על מנת להבטיח את התוצאות הללו, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם מכון S.K.Y והצוות המקצועי שלנו ירכיב בעבורכם את הבדיקה המקצועית ביותר. אנו מקפידים על שימוש במכשור ובציות המתקדם והאמין ביותר, זאת על מנת לספק בעבורכם את המענה המדויק ביותר לכל שאלה. כך שבעזרת הפענוח המקצועי של הבוחנים שלנו, ניתן יהיה לאשש את אמינותו של אדם.

שירותיו של מכון הפוליגרף S.K.Y כוללים מתן מענה מדויק לצרכים שונים, זאת לרבות ביצוע של בדיקת פוליגרף לעובד חדש. שירות זה הינו חיוני בעבור אנשים וארגונים רבים, זאת מתוך ניסיון מדויק בווידוא אמינותם של עובדים חדשים בכל ארגון המעוניין בשירות זה. הצוות המקצועי של המכון עושה את כל הניתן על מנת שלסייע לכם בחשיפתה של האמת על מנת שתוכלו ליהנות מעבודתם שמקצועית של עובדים אמינים אותם אתם מעוניינים לצרף לארגון שלכם.

בדיקת פוליגרף לעובד חדש – דברים שכדאי לדעת

רגע לפני שאתם בוחרים להעסיק עובד חדש, וודאו כי עומד מולכם איש מקצוע אמין בו אתם יכולים לבטוח גם בהמשך הדרך. תפקידים מסווגים או כאלו אשר בעלי אופי רגיש יהיו אלו אשר לרוב ידרשו מעבר של בדיקת פוליגרף, בדיקה חשובה זו תאפשר לכם להבטיח את העובדה כי אתם עומדים להעסיק מועמד ראוי, אמין וישר.

חשיבותה של בדיקה זו הינה רבה ומהווה ללא ספק כצעד מניעתי חשוב אשר שומר על האינטרסים שלכם ומעניק רק לאנשים אמינים הנאמנים לבית העסק שלכם לקחת חלק בעבודה בו. וודאו כי אתם פונים אל מכון פוליגרף מקצועי אשר ישלים את הבדיקה בצודה מדויקת ויפענח את תוצאותיה באופן המיומן והאמין ביותר. בדיקת פוליגרף לעובד חדש תכלול שאלות שונות הנוגעות בנושאים שונים, זאת לרבות מעורבות בגניבה משמעותית, ביצוע של עבירה פלילית חמורה, שימוש בסמים קלים או קשים, מעורבות בהימורים, מרמה של מעסיק קודם ואף התאמתו של המועמד להגדרות התפקיד החדש.

אמינות ומקצועיות מעל הכל

מכון S.K.Y אשר מנוהל על ידי עו"ד מנחם מעיין, הינו מכון פוליגרף מקצועי אשר מעניק את שירותיו למגוון רחב של לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. המכון ומנהלו הינם חברים באיגוד בודקי הפוליגרף בישראל ויעשו את כל האפשרי על מנת להבטיח לכם את התוצאות האמינות והמדויקות ביותר בעבוד כל אדם אשר את אמינותו אתם מעוניינים לבחון.

כיום ישנם לא מעט ארגונים אשר מבצעים בדיקת פוליגרף בעבודה בכדי לאמת את אמינותם של עובדיהם במצבים שונים. בדיקות אלו נדרשות בעבור רבים ועל מנת להבטיח את קבלת התשובות המדויקות ביותר במהלך הבדיקות, וודאו כי אתם בוחרים לפנות אל מכון פוליגרף מקצועי ומיומן אשר בעל ניסיון עשיר בתחום. מכון S.K.Y לדוגמא, הינו בעל ניסיון נרחב בתחום עוד משנת 1996 ומעניק את שירותיו בעבור חברות וארגונים שונים אשר רוצים להיות בטוחים כי הצוות המקצועי שלהם שומר על אמינותו לארגון.

בדיקת פוליגרף בעבודה – אילו שאלות נשאלות במהלכה?

בדיקת פוליגרף בעבודה נועדה לבחון את רמת אמינותו של הנשאל והיא תכלול שאלות שונות במגוון של תחומים. את השאלות הללו ניתן יהיה לסווג לתחומים הבאים:

 • השאלות הראשונות במהלך הבדיקה יהיו שאלות הביקורת. הודות לשאלות אלו ניתן יהיה לפענח את תוצאות הבדיקה תוך כדי התייחסות למדדים פיזיולוגיים שונים שאינם נשלטים, כמו לחץ דם, הזעה, ודופק. שאלות אלו יכללו לרוב את שמו הפרטי, הכתובת שלו, מצבו המשפחתי ושאלות נוספות שאינן קשורות למשרה שלו.
 • השאלות הבאות יהיו אלו אשר מתייחסות לעברו הפלילי של העובד, שאלות אלו נפוצות מאוד וכמעט כל ארגון יבקש מהעובדים שלו או מהעובדים לעתיד לענות בכנות על שאלות אלה.
 • הסוג השלישי של השאלות יהיה קשור לתעסוקתו של האדם, הן בעבר, בהווה ובעתיד. שאלות אלו יכולות להיות בנוגע לגניבה במקום תעבודה קודם.
 • סוג השאלות הרביעי מתייחס לאבטחת מידע ואמינות. שאלות אלו עשויות לגעת גם בנושאים רגישים מאוד ונועדו לזהות את אמינותו של האדם בנושאים הרלוונטיים לעבודתו ולתפקידו.

 בדיקות פוליגרף מהימנות עובדים

מכון S.K.Y המיומן והמקצועי מעניק את שירותיו למגוון רחב של חברות וארגונים שונים, בכך מסייע לרבים להבטיח את העובדה כי האנשים אשר אתם עתידים להעסיק בארגון שלכם יהיו אמינים ונאמנים לכם. לקבלת פרטים נוספים בנושא, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם מכון הפוליגרף  כבר היום.

אנשים רבים מחפשים אחר בדיקת פוליגרף מחיר משתלם ונוח, כך שיוכלו להיעזר בכלי חשוב וחיוני זה למטרות שונות ומבלי לסבול מהוצאות משמעותיות מידי תקופה. הבטיחו את חשיפתה של האמת במלואה וצרו קשר עם מכון S.K.Y לקבלת הסיוע המקצועי והאמין בתחום. המכון מעניק את שירותיו למגוון רחב של לקוחות, זאת לרבות חברות וארגונים שונים, בתי המשפט  ועוד…

בדיקת פוליגרף מחיר ומה משפיע עליו

אין ספק כי בשעה שאתם מחפשים אחר מקום אשר יוכל לערוך בעבורכם בדיקת פוליגרף מחיר נוח ומשתלם. חשוב להבין כי מחירה של בדיקה זו אינו קבוע והוא עשוי להשתנות בין מכוני הפוליגרף השונים. מחיר זה יהיה תלוי במספר גורמים, זאת לרבות הנקודות הבאות:

 • סוג הבדיקה ומורכבותה
 • מקצועיותו וניסיונו של בוחן הפוליגרף
 • איכותו של המכשור והציוד בו נעשה שימוש במהלך הבדיקה
 • בדיקה פרטית או בדיקה תעסוקתית
 • מספר הבדיקות הנחוצות. כך שבביצוע בדיקות מרוכזות לכל העובדים, הרי שהמחיר פר בדיקה יהיה נוח יותר לעומת בדיקה בודדה פה ושם.
 • ועוד…

קשה לשים את האצבע על המחיר המדויק אותו אנו נהיה מוכנים לשלם מראש על האמת, אך ברגע שאנו עומדים בפני הצורך שבחשיפת רמת אמינותו של אדם בעזרתה של בדיקת פוליגרף מקצועית, הרי שזה בדיוק מה שאנחנו עושים. וודאו כי בשעה שאתם מחפשים את המחיר הנוח ביותר בעבורכם, אין אתם מתפשרים על רמת המקצועיות, האמינות והניסיון העשיר של מכון הפוליגרף.

הבדיקה שתחשוף בפניכם את האמת

מכון הפוליגרף S.K.Y מנוהל על ידי עו"ד מנחם מעניין, ומעניק את שירותיו המקצועיים מאז שנת 1996 באופן האמין, המדויק והדיסקרטי בעזרתן של בדיקות פוליגרף ממוחשבות הודות לציוד החדיש והמתקדם ביותר בעולם. אנו מעניקים את שירותינו למטרות שונות, לרבות מיון עובדים, בעקבות חשד, לבתי משפט וחברות ביטוח, בנושאי בעיות אישות, אלימות ואפילו זיופים. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו כבר היום ואנו נשמח לענות על כל שאלה ולספק את המענה המקצועי לו אתם זקוקים.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ